Duayen Gazeteci Okay’a Ahde Vefa

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Bu aralar sağlık sorunları nedeni ile evinde dinlenen ,Hatay basınında uzun yıllar başarılı bir biçimde gazetecilik mesleğini icra etmiş  ve Hatay gazetemizde görev yapmış Doğru, tarafsız, kalemini hak, hakikat ve adaletten ayırmayan duayen isim Hasan Seid Okay’ı Hatay Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Talip Köleoğlu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ziyaret ederek ahde vefa sergiledi.Duygu dolu anların yaşandığı ziyarette Köleoğlu duayen gazeteci Hasan Seid Okay’a günün anısına Çiçek eşliğinde plaket takdiminde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hatay Basın camiasının üstadı Hasan Seid Okay Hasan Seid Okay’ı Hatay Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Talip Köleoğlu’na teşekkür etti. Sağlık durumunun iyiye gittiğini söyleyen duayen gazeteci Okay, Tedavilerine devam ettiğini söyleyerek en kısa zamanda çok sevdiği basın camiasının içerisinde olacağını söyledi.

Basın sektöründe Hasan Seid Okay’lar kolay yetişmiyor diyerek sözlerine başlayan Hatay Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Talip Köleoğlu açıklamasında:” Hasan Üstadımız camiamızın olduğu kadar bizler içinde önemli bir yere sahiptir. Hepimizin üzerinde emeği vardır. Tarafsız bir biçimde yaptığı mesleği ile toplumun her kesimi tarafından sevilen üstadımızın rahatsızlığı hepimizi üzmüştür. Tedavilerine devam eden üstadımızın iyileşme yolunda ilerlemesi hepimizi mutlu etti. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla düzenlenen bir çok program olmasına rağmen biz bugünü Hatay basın camiasının  duayen isim Hasan Seid Okay’a ayırdık.Onu mutlu görmek bizleri çok daha fazla mutlu etti.Rabbim kendisine sağlık afiyet versin bir an evvel yanımızda yer alsın inşallah.”dedi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu