Dr. Coşgun Altınözü’ne veda etti

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Altınözü’nde yaptığı başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Altınözü İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ferdi Coşgun, başhekim olarak atandığı Hatay İl Ambulans Servisi’ndeki görevine resmen başladı. Altınözü ilçesinde 2 buçuk yıl Altınözü Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılığı yapan daha sonra görevine Altınözü İlçe Sağlık Müdürü olarak devam eden Dr. Coşgun, ilçe sağlık müdürlüğünde birlikte uyum içerisinde görev yaptığı mesai arkadaşlarıyla vedalaşarak ilçeden ayrıldı. Hatay İl Ambulans Servisi Başhekimi olarak vatandaşların sağlığı için bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da büyük bir hassasiyetle mesai yapacağını dile getiren Dr. Coşgun, Altınözü’ndeki mesai arkadaşlarına yeni dönemde başarılar diledi.

GECE GÜNDÜZ GÖREVİMİZİN BAŞINDAYIZ

Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat’ın 2022 yılında Hatay’da ambulansların 2022 yılında 3 milyon 990 bin 115 kilometre yol yaptığını ve 123 bin 713 vakaya gittiğini açıkladığını hatırlatan Dr. Coşgun, yeni yılda da vatandaşın sağlığı için gece gündüz demeden görev başında olacaklarını ifade etti.

İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. ALKAN GÖREVE BAŞLADI

Dr. Ferdi Coşgun’un Hatay İl Ambulans Servisi Başhekimliğine getirilmesinin ardından Altınözü İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne Dr. Tolga Alkan getirildi. 1 yıl önce Altınözü’ne atanarak İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde Dr. Coşgun’un ekibinde görev alan Dr. Tolga Alkan da yeni görevine resmen başlamış oldu.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu