ÇOCUKLARIN SEVİNCİNE ORTAK OLDU

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Antakya Belediye Başkanı İbrahim Naci Yapar, Altınözü Belediyesi ev sahipliğinde organize edilen 2. Kitap Fuarı açılış törenine katıldı.

Törene Başkan Yapar’ın yanı sıra Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Hatay Vali Yardımcısı Mehmet Anıl Çolak, Altınözü Kaymakamı Mehmet Sert, Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, AK Parti Hatay İl Başkanı Dr. Mustafa Erdoğan, ilçe kurum amirleri, yazarlar ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

Fuara ev sahipliği yapan Altınözü Belediye Başkanı Sarı, önceki yıl deprem nedeniyle yapılamayan Kitap Fuarı’nın bu yıl normalleşme kapsamında yeniden yapılabildiğini ve değerli yazarların okuyucularla buluşarak güzel zaman geçirmelerine vesile olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirtti.

Birbirinden değerli yazarları ve eserlerini okuyucularla buluşturan Kitap Fuarı’nda her yaştan okuyucuyla bir araya gelerek sohbet eden Başkan Yapar, bu tarz etkinliklerin depremin yaralarını sarması ve vatandaşların sosyalleşmesi için önemli olduğunu belirterek buna imkan sağlayan Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı’ya ev sahipliğinden dolayı teşekkür etti.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu