BENİM PARTİM HATAYSPOR!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Hataypor’un tribün liderlerinden 31 Asi Gençlik Taraftarlar Dernek Başkanı Songül Taşdelen, Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) Başkanlığı görevine seçilen Mehmet Öntürk’ü tebrik ederek, Hatayspor’a sahip çıkmasını istedi.
Songül Taşdelen, HBB Başkanlığına seçilen Mehmet Öntürk’ü tebrik etmesi nedeniyle kendisine eleştiride bulunanlara, “Ne AK Parti, ne CHP ne de diğerleri hiçbir zaman umrumda değil. Kim Hatayspor’un yanında olur, destek olursa onun yanında oluruz. Benim partim Hatayspor’dur” cevabını verdi.
Hatayspor’a hizmet edenleri her zaman saygı ile anacaklarını belirten 31 Asi Gençlik Taraftarlar Dernek Başkanı Songül Taşdelen, “Hatayspor için kim emek vermiş ve katkıda bulunmuşsa, Allah ondan razı olsun, her zaman saygı ile yad edeceğiz. Partisi, ismi cismi ne olursa olsun, yapılan hizmetleri unutmayacağız. Ahde vefayı bilen insanlarız” diye konuştu.
15 BELEDİYE BAŞKANINI İSTANBULSPOR MAÇINDA GÖRMEK İSTİYORUZ
Hatayspor’a gönülveren herkese çağrıda bulunan Songül Taşdelen, “Başta göreve seçilen HBB Başkanı Mehmet Öntürk başta olmak üzere tüm Belediye Başkanlarını Mersin’de oynayacağımız İstanbulspor maçında tribünde görmek istiyoruz. 15 Belediye Başkanımızla güçbirliği yaparak, Hatayspor’un en zor gününde yanlarında olmalarını bekliyoruz. Çünkü gün takımımıza sahip çıkma günüdür, siyaset dönemi bitmiştir, Hatay’a hizmet, Hatayspor’a destek olma günüdür” dedi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu