BAYRAKDAR: EĞİTİM VE ÖĞRETİME HÜZÜNLÜ BAŞLIYORUZ

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Eğitim Bir-Sen Hatay Şube Başkanı İsmail Bayrakdar, hüzünlü bir yılın ardından 2023-2024 eğitim öğretim yılına başladıklarını söyledi.
Bayrakdar, yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması nedeniyle sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Kaybettiğimiz arkadaşlarımız, öğrencilerimiz, velilerimiz, okullarımız, sokaklarımız, güzelim memleketimiz nedeniyle eksiğiz, yaralıyız. Zorunluluktan dolayı göç etmek zorunda kalan eğitim çalışanlarımız , hemşehrilerimiz, öğrencilerimiz nedeniyle üzüntümüz burukluğumuz katmerleniyor. Hayat her şeye rağmen devam ediyor. En kötü şartlarda bile ayağa kalkıp kaldığımız yerden yolumuza devam etmemiz ülkemiz için bir mecburiyet. Giden eğitimci arkadaşlarımızın yerine Bakanlığımız, Devletimiz taze kan 4.000’in üzerinde genç eğitimci kardeşlerimizi gönderdi. Gelen genç kardeşlerimize mesleklerinde başarılar diliyorum. Aramıza hoş geldiniz.
Kaybettiğimiz bütün canlarımıza Allah’tan rahmet dilerken yeni Eğitim öğretim yılının eğitim çalışanlarına, öğrencilerimize velilerimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu