BAŞKAN YILMAZ MAHALLE MUHTARLARI VE VATANDAŞLARLA BİRARAYA GELDİ 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

 Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, AK Parti Hatay Milletvekilleri Adem Yeşildal ve Kemal Karahan ile birlikte  Saraycık, Kisecik ve Karlısu Mahallelerinde muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya geldi. 

Programa AK Parti Hatay Milletvekilleri Adem Yeşildal ve Kemal Karahan, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, AK Parti Antakya İlçe Başkanı Emrullah Gülen, Kadın Kolları İlçe Başkanı Selma Sönmez, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve parti teşkilatı üyeleri katıldı. 

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz programda yaptığı konuşmada şu görüşlere yer verdi; “ Antakya’mızın tüm mahallelerine depremden önce olduğu gibi depremden sonra da eşit hizmet götürmenin gayreti içerisindeyiz. Hemşerilerimizin bu zor günlerinde imkanlarımız dahilinde destek oluyor, temel belediyecilik hizmetlerimizin yanı sıra afet sonrası ihtiyaçların giderilmesinde de katkı sağlıyoruz.”  

AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal ise konuşmalarında devletin tüm kurumlarının Hatay’a destek vermek için seferber olduğunu, şehrimizin yeniden inşa süresinde üzerlerine düşen ne varsa yapmaya devam edeceklerini belirtti.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu