BAŞKAN TEMEL DEPREMZEDELERİN SUSUZLUĞUNA SON VERDİ

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Dünya Yardım Derneği Genel Başkanı Hataylı hayırsever Ömer Faruk Temel, depremzedelere yönelik yardımlarını aralıksız şekilde sürdürüyor.
Aşırı sıcaklarda depremzedelerin en büyük ihtiyaçlarından olan su ihtiyacının karşılanması için yakın zamanda çağrı yapan Başkan Temel’in çağrısına olumlu yanıt veren hayırseverlerin destekleriyle edinilen sular depremzedelere dağıtıldı. Binlerce şişe su depremzedelerin susuzluğuna son verirken, Başkan Temel, depremzede vatandaşların bir ihtiyacını daha karşılamanın mutluluğu içinde olduğunu belirtti.
TEMEL: VESİLE OLANLARDAN ALLAH RAZI OLSUN
Su dağıtımının ardından kısa bir açıklama yapan Başkan Temel, depremzedelere yönelik çok sayıda ihtiyacın bulunduğunu kaydetti. Depremin en büyük hasara yol açtığı Hatay’da beslenmeden giyime, sudan günlük eşyalara kadar çok fazla ihtiyacın bulunduğunu belirten Başkan Temel, kendi imkanlarınca depremzedelere yardım faaliyetlerini sürdüreceklerini ifade etti.
Başkan Temel gazetemize yaptığı açıklamada; “Çadırda yaşamlarını sürdüren depremzede ailelere su yardımında bulunduk vesile olanlardan Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.
Kısa sürede dağıtımı yapılan suları alan depremzede vatandaşlar, susuzluk sorununun kendilerini çok zorladığını belirterek, bu anlamda dertlerine deva olan Başkan Temel’e ve tüm hayırseverlere teşekkürlerini sundular.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu