BAŞKAN GÜL’DEN MHP İSKENDERUN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, yeni binasına taşınan MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt ve yönetimini ziyaret etti.

MHP’nin kurucusu Başbuğ Alparslan Türkeş’in yolundan ayrılmadığını belirttiği MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt’a teşekkürlerini sunan Başkan Gül, ziyaret vesilesiyle yaptığı açıklamada; “Belen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ilçe teşkilatımızla birlikte, siyasi hayatım boyunca yuvam olarak gördüğüm ve yeni hizmet binasına taşınan, İskenderun Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığımıza, hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. “Cesaret, yüreklilik, atılganlık olmayan hiçbir dâva, başarıya ulaşamaz”. Diyen Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in izinden hiç bir zaman ayrılmayan ve bizleri böylesine güzel bir ilçe teşkilatına kavuşturan İlçe Başkanımız Turan Bozkurt’a, yönetim kurulu üyelerine ve emeği geçen herkesten, Rabbim razı olsun. Ne Mutlu Türk’üm Diyene, Ne Mutlu Ülkücü Harekete” ifadelerini kullandı.

MHP’nin İskenderun’daki ilçe binasını çok beğendiğini kaydeden Gül, ülkücü harekete yakışan binalardan bir tanesi değerlendirmesinde bulundu. MHP İlçe Başkanı Bozkurt da ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek Başkan Gül ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu