BAŞKAN GÜL, KOLTUĞUNU MİNİK AYBÜKE’YE DEVRETTİ!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla, Gazi Abdurrahman Paşa Ortaokulu 5/A Öğrencisi Aybüke Asya Başaran, Belen Belediye Başkanlığını Başkan Gül’den devralarak, ilçe genelinde talep edilen hizmetleri çalışma arkadaşları müdür ve amirlerle paylaşarak, yapılması yönünde talimat vererek, unutulmaz bir deneyim yaşadı.
Bayram coşkusunu ve ülkenin geleceği olan çocukların önemini vurgulamak için Belen Belediye Başkanı tarafından ağırlanan Aybüke Asya Başaran, belediye çalışmalarını yakından gözlemleme fırsatı buldu ve yerel yönetimin işleyişi hakkında bilgi edindi.

Başkanlık makamında oturan genç öğrenci, ülkenin geleceğine dair hayallerini ve düşüncelerini paylaşma fırsatı da buldu. Kendisine sorulan soruları içtenlikle cevaplayan Başaran, gençlerin toplumda aktif rol alması gerektiğini vurguladı ve eğitimin önemini anlattı.
Başkan Gül ise, Aybüke Asya Başaran’ın ziyaretiyle ilgili olarak, “Gençlerin toplum hayatında daha fazla yer alması ve sorumluluk alması bizleri son derece memnun ediyor. Aybüke’nin bizimle bir gün geçirmesi, geleceğe olan güvenimizi arttırıyor. Onun gibi gençlerin ülkenin yönetimine ve toplumsal işleyişine ilgi göstermesi, geleceğe dair umutlarımızı pekiştiriyor. Bu ziyaret, gençlerin perspektifinden bakarak daha aydınlık bir gelecek inşa etmek adına önemli bir adım, buradan Başkanımız Aybüke’ye çalışmalarında başarılar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu