BASK HATAY İL TEMSİLCİLİĞİNDEN PROF. DR. DOĞRAMCI’YA ZİYARET

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Kısa adı BASK olan Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu Hatay İl Temsilciği Onursal Başkanı Metin YILMAZ başkanlığında Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yunus DOĞRAMACI’YA hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

 YILMAZ; “ Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yunus DOĞRAMACI ile hastanemizde yeni bir dönem açılmış olmakla birlikte ilimize hizmet noktasında olumlu adımlar atılmaktadır. Biz sendika olarak her daim çalışan ile yönetim arasında köprü vazifesi kurarak problemlerin çözüm noktasında hareket ettik. Bugünde yeni yönetimle birlikte çalışanlarımızın sorunları noktasında çözüm önerilerimiz ile birlikte yol alacağız. Doğrunun her daim yanında olup sonuna kadar destek olduğumuz gibi emeğin hakkın mücadelesinde yanlışın karşısında diklenmeden dik durmaya devam edeceğiz.

Sayın Doğramacı’nın yeni görevi hayırlı olsun. Bu yolda kendisine başarılar diliyoruz.” dedi.

DOĞRAMCI; “Sağlık hizmeti tam bir ekip işidir. Temizlik personelinden hekimine her alanda ayrı öneme sahiptir. Çalışanlar arasında ki uyumu ne kadar çok iyi sağlarsak verilen hizmet ve alınan başarı da bi okadar yüksek olacaktır. Bizim için her personel özeldir. Siz sivil toplum örğütleri ile de vatandaşımıza hizmet noktasında olumlu olan her işin yanında olacağız” dedi

Ziyaret çalışanların sorunları ve çözüm önerileri dile getirilerek son buldu.

İlgili Haberler

Puan Durumu