Antakya Teknokent Kolejinde İlk Mezuniyet Coşkusu

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Yüzyılın teknolojisi olarak kabul edilen Endüstri 4.0 eğitim anlayışı ile tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başaran Özel Antakya Teknokent Kolejinde 2021-2022 eğitim öğretim dönemi mezuniyet coşkusu yaşandı. Hayata Hazırlayan Dijital Okul sloganı ile eğitim ve öğretimde farkını ortaya koymayı başaran Özel Antakya Teknokent Kolejinin mezuniyet programı okul bahçesinde hazırlanan özel platformda gerçekleşirken yoğun katılım ile gerçekleşen programa Hatay İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zülale Yılmaz,  Kumlu ilçe milli eğitim şube müdürü Ramazan Özer,  Ova Boru yönetim kurulu başkanı Cihat Alpaslan, Teknokent Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Burçin Avcı, Okul müdürü Fırat Güvercin, Okul aile birliği , veliler ve okulun  ilk mezun öğrencileri katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan mezuniyet programına Protokol üyelerinin konuşmaları ile devam edildi. Okul birincisi olan Dilal Aydın’a  diploması Hatay İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zülale Yılmaz tarafından verildi. Okul’un ilk mezunu ve ilk okul birincisi ünvanını elinde bulunduran Dilal Aydın Okulun mezuniyet kütüğüne ismini çaktı.

Programa katılan protokol üyeleri ve okul yöneticileri tarafından mezun olan öğrencilere diplomaları verildikten sonra yapılan ikramlar ile okul bahçesinde düzenlenen program son buldu.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu