ANTAKYA BELEDİYESİ MASKE ÜRETİM MERKEZİNDE GÜNLÜK 12 BİN MASKE ÜRETİLİYOR

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

 Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ve Antakya Kaymakamı Orhan Mardinli sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında Antakya Belediyesi maske üretim merkezini ziyaret ettiler.

Ziyarette maske üretim merkezi ile gurur duyduğunu ifade eden Kaymakam Mardinli; “ Sizlere ne kadar teşekkür etsem az. Çünkü, Avrupalı olduğunu ve modern olduğunu kabul eden İtalya, Almanya, İngiltere gibi ülkeler bu konuda büyük sıkıntı içerisindeyken, biz kucaklar dolusu maskeyi bu ülkelere gönderiyoruz. Tabi bu konuda gerek belediyelerimiz, gerekse kamu kurum ve kuruluşlarımız, meslek liselerimiz de dahil olmak üzere ihtiyacımız olan maskelerin üretiminde gayret gösteriyorlar. Bu tesisinizi görünce mutluluk ve gurur duydum. Sizlere teşekkür etmenin gerekli olduğuna inandım. Dolayısıyla sizlere ne kadar teşekkür etsem az, iyiki varsınız. Böyle bir faaliyet gerçekleştirdiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum.”

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz; “ Duygu ve düşüncelerinizden dolayı biz teşekkür ediyoruz. Günlük 500 adetten başladığımız merkezimizde bugün itibari ile günlük 12 bin maske üretimi gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda ürettiğimiz maskeleri öncelikli olarak daima görev başında olan belediye personellerimize, semt pazarlarında pazarcı esnafımıza ve vatandaşlarımıza dağıtıyoruz. Ziyaretinizden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu