ANTAKYA BELEDİYESİ KURUMSAL İNSTAGRAM SAYFASI @ANTAKYABEL AÇILDI  

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Günümüz teknolojisini profesyonel olarak kullanarak hemşehrilerine aktif iletişimin tüm platformlarından ulaşan Antakya Belediyesi, kurumsal instagram sayfasını da kurarak, instagram kullanıcılarına belediye hizmetlerini aktarmaya başladı.

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “ Antakya Belediyesi olarak belediye ile vatandaş arasındaki iletişimi güçlü tutmak, vatandaşların talep ve önerilerine çözüm üretmek amacıyla tüm iletişim kanallarını aktif bir şekilde kullanmanın gayreti içerisindeyiz.

Teknik belediyecilik hizmetlerimizin yanı sıra gönül belediyeciliği çalışmalarımızla da vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunuyoruz.

Bu kapsamda Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER) başta olmak üzere, Açık Kapı Hizmetimiz, Alo Belediye ile telefon ve beyaz masa hizmetlerimiz, web hizmetlerimiz ve en yoğun olarak vatandaşlarımızla anlık iletişime geçtiğimiz sosyal medya hesaplarımız ile gelen tüm soru ve görüşlere mümkün olan en kısa süre içerisinde yanıt veriyor, ilgili müdürlükleri bilgilendiriyor, sorunlara çözüm üretiyoruz.

Bugüne dek; www.cimer.gov.tr, 0326 221 93 33 – 444 44 31 numaralı telefonlardan, www.antakya.bel.tr kurumsal web sitesinden, AntakyaBLD / İzzettin Yılmaz Facebook, İzzettin Yılmaz İnstagram, AntakyaBLD, İzzettinylmz Twitter hesapları üzerinden hemşehrilerimiz ile aktif iletişim kuruyorduk. Bugün itibari ile bunların yanı sıra AntakyaBel sayfası da instagram kullanıcısı Antakya’lılar için belediye hizmetleri hakkında bilgiler verecek.”

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu