Altınözü’nde asfalt seferberliği başlatılıyor

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Altınözü Belediyesi ilçe genelinde ihtiyaç duyulan yollarda asfalt serim çalışmalarının süreceğini açıkladı. Altınözü Belediyesi aralarında Yolağzı, Sofular, Alakent, Altınkaya ve Kazancık’ın da bulunduğu muhtelif mahallelere beton asfalt kazandıracak.

Hayatın her alanında daha güzel bir Altınözü için çalışmaya devam edeceklerini ifade Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, zeytin ve zeytinyağının tanıtımı, kültür ve turizmin yanı sıra alt yapı alanında da ilçenin ihtiyaç duyduğu hizmetleri sırasıyla gerçekleştireceklerini duyurdu.

ÇALIŞMALAR EKİM AYININ İLK HAFTASINDA BAŞLAYACAK

Altınözü Belediyesi tarafından muhtelif mahallelere kazandırılacak beton asfalt için çalışmaların Ekim ayının ilk haftasında başlayacağı öğrenildi. Ekim ayında başlayacak çalışmalarla birlikte aralarında Yolağzı, Sofular, Alakent, Altınkaya ve Kazancık’ın da bulunduğu muhtelif mahallelere 5 bin ton beton asfalt serimi gerçekleştirilecek.

Bir yandan bu sene 6’ncısı düzenlenecek olan Altınözü Zeytin, Zeytinyağı ve Gastronomi Festivali’ne hazırlandıklarını bir yandan da ilçenin altyapı ihtiyaçlarını gidermek üzere çalışmaya devam ettiklerini ifade eden Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Altınözü’nü hayatın her alanında hak ettiği noktaya taşıyabilmek için proje üretmeye devam edeceklerinin altını çizdi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu