Altınçay Unlu Mamülleri  Tam Gaz Faaliyette

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

6 Şubat depreminde bölgemizde faaliyet gösteren tüm işletmelerin olduğu gibi gördüğü zarar neticesinde çalışmalarına kısa bir süre ara veren ve daha sonra kendi imkanları ile faaliyete geçirdiği işletmelerinde ağırlıklı olarak depremzedelere ekmek yardımı yaparak hizmeti sürdüren Altınçay Unlu Mamülleri bugün faaliyetlerine tam gaz devam eden bir işletme olarak çıkıyor karşımıza.

Günün her vaktinde bulunabilen Ekmeğin yanı sıra Simit,Poğaça lezzetleri ile bilinen işletme aynı zamanda kara fırında pişen Katıklı ekmek,Ispanaklı ekmek,Kataz böreği,Külçe,Lahmacun,Tepsi kebabı,Güveç ve sofralarımızın vazgeçilmezlerinden Antakya tırnak ekmeği ile de müşterilerden tam not almaya devam ediyor.

Herkese büyük geçmiş olsun diyerek sözlerine başlayan Altınçay Unlu Mamülleri İşletmecisi Zilal Bozoğulları açıklamasında:” Maalesef büyük bir felaketi yaşadık.Herkeste derin yaralar bırakan 6 Şubat depreminde hayatını kaybeden herkese Allah’tan rahmet geride kalanlara sabırlar diliyoruz. Altınçay Unlu Mamülleri olarak kısa bir sürede kendi imkanlarımız ile toparlanarak depremzede kardeşlerimiz için faaliyetlerimize start verdik.Zamanla tüm eksiklerin tamamlanması ile birlikte tüm hizmetlerimizi sunmaya başladık.

Fırıncılık sektöründe yılların deneyimi ile müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına var gücümüz ile çalıştığımız işletmemizde Unlu mamüller konusunda  hizmetimizin yanında gelen talepler karşısında halk arasında kara fırın diye tabir edilen ve pişirilen ekmeğe ,yemeklere muhteşem bir lezzet katan fırınımızda faaliyetlerimizi hız kesmeden sürdürüyoruz. Doğal ürünleri kullanarak hazırladığımız katıklı ekmek içi ve Ispanaklı ekmek içi her daim fırınımızda mevcut olup siparişler doğrultusunda anında sıcak sıcak pişirilmektedir.Lahmacun başta olmak üzere Katıklı ekmek,Kaytaz böreği ve Külçe’de toplu sipariş almaktayız.Gecenin bir vakti Antakya mutfağımızın bu eşsiz lezzetlerini tatmak isteyen herkesi nöbetçi fırınımıza bekliyoruz.”dedi.

Altınçay Unlu Mamülleri sipariş telefonu 0 532 435 48 97

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu