17 MAYIS’A KADAR 1 MİLYON EURO ÖDENMEZSE FUTBOLCULAR SERBEST KALIYOR

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Trendyol Süper Lig’de kümede kalma mücadelesi veren Hatayspor’da şok gelişme yaşanıyor.
Bordo-Beyazlı ekipte, oyunculara 17 Mayıs 2024 Cuma gününe kadar alacaklarına mahsuben 1 milyon EURO’nun ödenmediği takdirde takımdaki tüm oyuncuların serbest kalacağı öğrenildi.

Oyuncuların serbest kalmasıyla birlikte Hatayspor Kulübü, sezon sonunda hiçbir oyuncusundan bonservis gelir elde edemeyecek ve kulüp büyük zarara uğrayacak.

PARA BULUNMAZSA TÜM OYUNCULAR SERBEST KALACAK

Hatayspor yönetim kurulu, 1 milyon EURO rakamı ödemek için yaptığı girişimlerden sonuç alamadı.

Cuma gününe kadar para bulunmadığı takdirde takımdaki tüm oyuncular serbest kalacak ve sezon sonunda Hatayspor’a bir kuruş dahi ödemeden istedikleri kulübe gitme hakkına sahip olacaklar.

ÖDEME MUTLAKA YAPILMALI, AKSİ HALDE HATAYSPOR’UN KADROSU BOŞALIR

1 milyon EURO’nun ödenmediği takdirde Hatayspor takımının kadrosunun boşalacağı ve kulübün büyük bonservis geliri beklediği Dele Bashiru, Kilama, Rivas ve Massanga gibi oyunculardan hiç gelir elde etmeden bedavaya başka kulüplere transfer olunmasına engel olunamayacağı belirtildi.

Hatayspor’da gelişen ‘ŞOK’ olaya çözüm bulunmadığı takdirde kulübün geleceğinin de riske edileceği, ödemenin yapılabilmesi için şehrin mülki amirlerinin ve dinamiklerinin olaya el atması gerektiğine dikkat çekildi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu